Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska20:38
Przychodnia20:39
Rybołowców20:40
Kasztanowa20:41
Latarnia Morska20:42
Krasickiego20:44
Brzeźno20:45
Mazurska20:46
Wczasy20:47
Dworska
 
20:49
0 min.
 
al. Hallera20:501 min.
 
Grudziądzka20:523 min.
 
Kolonia Uroda20:534 min.
 
Kościuszki20:556 min.
 
Mickiewicza20:567 min.
 
Reja20:578 min.
 
Wyspiańskiego20:5910 min.
 
Politechnika21:0112 min.
 
Miszewskiego21:0213 min.
 
Jaśkowa Dolina21:0415 min.
 
Klonowa21:0516 min.
 
Galeria Bałtycka21:0718 min.
 
Wojska Polskiego21:0920 min.
 
Zamenhofa21:1021 min.
 
Zajezdnia21:1122 min.
 
Strzyża PKM21:1223 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy