Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska07:43
Przychodnia07:44
Rybołowców07:45
Kasztanowa07:46
Latarnia Morska07:47
Krasickiego07:49
Brzeźno07:50
Mazurska07:51
Wczasy07:52
Dworska
 
07:54
0 min.
 
al. Hallera07:551 min.
 
Grudziądzka07:573 min.
 
Kolonia Uroda07:584 min.
 
Kościuszki08:006 min.
 
Mickiewicza08:017 min.
 
Reja08:028 min.
 
Wyspiańskiego08:0410 min.
 
Politechnika08:0814 min.
 
Miszewskiego08:0915 min.
 
Jaśkowa Dolina08:1117 min.
 
Klonowa08:1319 min.
 
Galeria Bałtycka08:1521 min.
 
Wojska Polskiego08:1723 min.
 
Zamenhofa08:1824 min.
 
Zajezdnia08:1925 min.
 
Strzyża PKM08:2026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy