Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska14:38
Przychodnia14:39
Rybołowców14:40
Kasztanowa14:41
Latarnia Morska14:42
Krasickiego14:44
Brzeźno14:45
Mazurska14:46
Wczasy14:47
Dworska
 
14:49
0 min.
 
al. Hallera14:501 min.
 
Grudziądzka14:523 min.
 
Kolonia Uroda14:534 min.
 
Kościuszki14:556 min.
 
Mickiewicza14:567 min.
 
Reja14:578 min.
 
Wyspiańskiego14:5910 min.
 
Politechnika15:0213 min.
 
Miszewskiego15:0314 min.
 
Jaśkowa Dolina15:0516 min.
 
Klonowa15:0617 min.
 
Galeria Bałtycka15:0819 min.
 
Wojska Polskiego15:1021 min.
 
Zamenhofa15:1122 min.
 
Zajezdnia15:1223 min.
 
Strzyża PKM15:1324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy