Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska13:18
Przychodnia13:19
Rybołowców13:20
Kasztanowa13:21
Latarnia Morska13:22
Krasickiego13:24
Brzeźno13:25
Mazurska13:26
Wczasy13:27
Dworska
 
13:29
0 min.
 
al. Hallera13:301 min.
 
Grudziądzka13:323 min.
 
Kolonia Uroda13:334 min.
 
Kościuszki13:356 min.
 
Mickiewicza13:367 min.
 
Reja13:378 min.
 
Wyspiańskiego13:3910 min.
 
Politechnika13:4213 min.
 
Miszewskiego13:4314 min.
 
Jaśkowa Dolina13:4516 min.
 
Klonowa13:4617 min.
 
Galeria Bałtycka13:4819 min.
 
Wojska Polskiego13:5021 min.
 
Zamenhofa13:5122 min.
 
Zajezdnia13:5223 min.
 
Strzyża PKM13:5324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy