Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska12:38
Przychodnia12:39
Rybołowców12:40
Kasztanowa12:41
Latarnia Morska12:42
Krasickiego12:44
Brzeźno12:45
Mazurska12:46
Wczasy12:47
Dworska
 
12:49
0 min.
 
al. Hallera12:501 min.
 
Grudziądzka12:523 min.
 
Kolonia Uroda12:534 min.
 
Kościuszki12:556 min.
 
Mickiewicza12:567 min.
 
Reja12:578 min.
 
Wyspiańskiego12:5910 min.
 
Politechnika13:0213 min.
 
Miszewskiego13:0314 min.
 
Jaśkowa Dolina13:0516 min.
 
Klonowa13:0617 min.
 
Galeria Bałtycka13:0819 min.
 
Wojska Polskiego13:1021 min.
 
Zamenhofa13:1122 min.
 
Zajezdnia13:1223 min.
 
Strzyża PKM13:1324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy