Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska09:18
Przychodnia09:19
Rybołowców09:20
Kasztanowa09:21
Latarnia Morska09:22
Krasickiego09:24
Brzeźno09:25
Mazurska09:26
Wczasy09:27
Dworska
 
09:29
0 min.
 
al. Hallera09:301 min.
 
Grudziądzka09:323 min.
 
Kolonia Uroda09:334 min.
 
Kościuszki09:356 min.
 
Mickiewicza09:367 min.
 
Reja09:378 min.
 
Wyspiańskiego09:3910 min.
 
Politechnika09:4213 min.
 
Miszewskiego09:4314 min.
 
Jaśkowa Dolina09:4516 min.
 
Klonowa09:4617 min.
 
Galeria Bałtycka09:4819 min.
 
Wojska Polskiego09:5021 min.
 
Zamenhofa09:5122 min.
 
Zajezdnia09:5223 min.
 
Strzyża PKM09:5324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy