Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Nowy Port Oliwska08:58
Przychodnia08:59
Rybołowców09:00
Kasztanowa09:01
Latarnia Morska09:02
Krasickiego09:04
Brzeźno09:05
Mazurska09:06
Wczasy09:07
Dworska
 
09:09
0 min.
 
al. Hallera09:101 min.
 
Grudziądzka09:123 min.
 
Kolonia Uroda09:134 min.
 
Kościuszki09:156 min.
 
Mickiewicza09:167 min.
 
Reja09:178 min.
 
Wyspiańskiego09:1910 min.
 
Politechnika09:2112 min.
 
Miszewskiego09:2213 min.
 
Jaśkowa Dolina09:2415 min.
 
Klonowa09:2516 min.
 
Galeria Bałtycka09:2718 min.
 
Wojska Polskiego09:2920 min.
 
Zamenhofa09:3021 min.
 
Zajezdnia09:3122 min.
 
Strzyża PKM09:3223 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy