Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Nowy Port Oliwska04:39
Przychodnia04:40
Rybołowców04:41
Kasztanowa04:42
Latarnia Morska04:43
Krasickiego04:45
Brzeźno04:46
Mazurska04:47
Wczasy04:48
Dworska
 
04:50
0 min.
 
al. Hallera04:511 min.
 
Grudziądzka04:533 min.
 
Kolonia Uroda04:544 min.
 
Kościuszki04:566 min.
 
Mickiewicza04:577 min.
 
Reja04:588 min.
 
Wyspiańskiego05:0010 min.
 
Politechnika05:0212 min.
 
Miszewskiego05:0313 min.
 
Jaśkowa Dolina05:0515 min.
 
Klonowa05:0616 min.
 
Galeria Bałtycka05:0818 min.
 
Wojska Polskiego05:1020 min.
 
Zamenhofa05:1121 min.
 
Zajezdnia05:1222 min.
 
Strzyża PKM05:1323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy