Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska07:03
Przychodnia07:04
Rybołowców07:05
Kasztanowa07:06
Latarnia Morska07:07
Krasickiego07:09
Brzeźno07:10
Mazurska07:11
Wczasy07:12
Dworska
 
07:14
0 min.
 
al. Hallera07:151 min.
 
Grudziądzka07:173 min.
 
Kolonia Uroda07:184 min.
 
Kościuszki07:206 min.
 
Mickiewicza07:217 min.
 
Reja07:228 min.
 
Wyspiańskiego07:2410 min.
 
Politechnika07:2814 min.
 
Miszewskiego07:2915 min.
 
Jaśkowa Dolina07:3117 min.
 
Klonowa07:3319 min.
 
Galeria Bałtycka07:3521 min.
 
Wojska Polskiego07:3723 min.
 
Zamenhofa07:3824 min.
 
Zajezdnia07:3925 min.
 
Strzyża PKM07:4026 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy