Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Nowy Port Oliwska21:39
Przychodnia21:40
Rybołowców21:41
Kasztanowa21:42
Latarnia Morska21:43
Krasickiego21:45
Brzeźno21:46
Mazurska21:47
Wczasy21:48
Dworska
 
21:50
0 min.
 
al. Hallera21:511 min.
 
Grudziądzka21:533 min.
 
Kolonia Uroda21:544 min.
 
Kościuszki21:566 min.
 
Mickiewicza21:577 min.
 
Reja21:588 min.
 
Wyspiańskiego22:0010 min.
 
Politechnika22:0212 min.
 
Miszewskiego22:0313 min.
 
Jaśkowa Dolina22:0515 min.
 
Klonowa22:0616 min.
 
Galeria Bałtycka22:0818 min.
 
Wojska Polskiego22:1020 min.
 
Zamenhofa22:1121 min.
 
Zajezdnia22:1222 min.
 
Strzyża PKM22:1323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy