Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Nowy Port Oliwska15:38
Przychodnia15:39
Rybołowców15:40
Kasztanowa15:41
Latarnia Morska15:42
Krasickiego15:44
Brzeźno15:45
Mazurska15:46
Wczasy15:47
Dworska
 
15:49
0 min.
 
al. Hallera15:501 min.
 
Grudziądzka15:523 min.
 
Kolonia Uroda15:534 min.
 
Kościuszki15:556 min.
 
Mickiewicza15:567 min.
 
Reja15:578 min.
 
Wyspiańskiego15:5910 min.
 
Politechnika16:0213 min.
 
Miszewskiego16:0314 min.
 
Jaśkowa Dolina16:0516 min.
 
Klonowa16:0617 min.
 
Galeria Bałtycka16:0819 min.
 
Wojska Polskiego16:1021 min.
 
Zamenhofa16:1122 min.
 
Zajezdnia16:1223 min.
 
Strzyża PKM16:1324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy