Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Nowy Port Oliwska04:18
Przychodnia04:19
Rybołowców04:20
Kasztanowa04:21
Latarnia Morska04:22
Krasickiego04:24
Brzeźno04:25
Mazurska04:26
Wczasy04:27
Dworska
 
04:29
0 min.
 
al. Hallera04:301 min.
 
Grudziądzka04:323 min.
 
Kolonia Uroda04:334 min.
 
Kościuszki04:356 min.
 
Mickiewicza04:367 min.
 
Reja04:378 min.
 
Wyspiańskiego04:3910 min.
 
Politechnika04:4213 min.
 
Miszewskiego04:4314 min.
 
Jaśkowa Dolina04:4516 min.
 
Klonowa04:4617 min.
 
Galeria Bałtycka04:4819 min.
 
Wojska Polskiego04:5021 min.
 
Zamenhofa04:5122 min.
 
Zajezdnia04:5223 min.
 
Strzyża PKM04:5324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy