Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM14:41
Zajezdnia14:42
Zamenhofa14:43
Wojska Polskiego14:44
Galeria Bałtycka14:46
Klonowa14:48
Jaśkowa Dolina14:50
Miszewskiego14:52
Politechnika
 
14:53
0 min.
 
Wyspiańskiego14:563 min.
 
Reja14:574 min.
 
Mickiewicza14:596 min.
 
Kościuszki15:018 min.
 
Kolonia Uroda15:029 min.
 
Grudziądzka15:0310 min.
 
al. Hallera15:0512 min.
 
Uczniowska15:0613 min.
 
Gdańska15:0714 min.
 
Sternicza15:0815 min.
 
Brzeźno15:1017 min.
 
Krasickiego15:1118 min.
 
Latarnia Morska15:1320 min.
 
Kasztanowa15:1421 min.
 
Na Zaspę15:1522 min.
 
Plac Wolności15:1724 min.
 
Władysława IV15:1825 min.
 
Nowy Port Oliwska15:1926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy