Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM14:29
Zajezdnia14:30
Zamenhofa14:31
Wojska Polskiego14:32
Galeria Bałtycka14:34
Klonowa14:35
Jaśkowa Dolina14:37
Miszewskiego14:39
Politechnika
 
14:40
0 min.
 
Wyspiańskiego14:433 min.
 
Reja14:444 min.
 
Mickiewicza14:466 min.
 
Kościuszki14:488 min.
 
Kolonia Uroda14:499 min.
 
Grudziądzka14:5010 min.
 
al. Hallera14:5212 min.
 
Uczniowska14:5313 min.
 
Gdańska14:5414 min.
 
Sternicza14:5515 min.
 
Brzeźno14:5717 min.
 
Krasickiego14:5818 min.
 
Latarnia Morska15:0020 min.
 
Kasztanowa15:0121 min.
 
Na Zaspę15:0222 min.
 
Plac Wolności15:0424 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)15:0525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy