Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM21:19
Zajezdnia21:20
Zamenhofa21:21
Wojska Polskiego21:22
Galeria Bałtycka21:24
Klonowa21:25
Jaśkowa Dolina21:27
Miszewskiego21:29
Politechnika
 
21:30
0 min.
 
Wyspiańskiego21:322 min.
 
Reja21:333 min.
 
Mickiewicza21:355 min.
 
Kościuszki21:377 min.
 
Kolonia Uroda21:388 min.
 
Grudziądzka21:399 min.
 
al. Hallera21:4111 min.
 
Uczniowska21:4212 min.
 
Gdańska21:4313 min.
 
Sternicza21:4414 min.
 
Brzeźno21:4515 min.
 
Krasickiego21:4616 min.
 
Latarnia Morska21:4818 min.
 
Kasztanowa21:4919 min.
 
Na Zaspę21:5020 min.
 
Plac Wolności21:5222 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)21:5323 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy