Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM14:09
Zajezdnia14:10
Zamenhofa14:11
Wojska Polskiego14:12
Galeria Bałtycka14:14
Klonowa14:15
Jaśkowa Dolina14:17
Miszewskiego14:19
Politechnika
 
14:20
0 min.
 
Wyspiańskiego14:233 min.
 
Reja14:244 min.
 
Mickiewicza14:266 min.
 
Kościuszki14:288 min.
 
Kolonia Uroda14:299 min.
 
Grudziądzka14:3010 min.
 
al. Hallera14:3212 min.
 
Uczniowska14:3313 min.
 
Gdańska14:3414 min.
 
Sternicza14:3515 min.
 
Brzeźno14:3717 min.
 
Krasickiego14:3818 min.
 
Latarnia Morska14:4020 min.
 
Kasztanowa14:4121 min.
 
Na Zaspę14:4222 min.
 
Plac Wolności14:4424 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)14:4525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy