Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM13:29
Zajezdnia13:30
Zamenhofa13:31
Wojska Polskiego13:32
Galeria Bałtycka13:34
Klonowa13:35
Jaśkowa Dolina13:37
Miszewskiego13:39
Politechnika
 
13:40
0 min.
 
Wyspiańskiego13:433 min.
 
Reja13:444 min.
 
Mickiewicza13:466 min.
 
Kościuszki13:488 min.
 
Kolonia Uroda13:499 min.
 
Grudziądzka13:5010 min.
 
al. Hallera13:5212 min.
 
Uczniowska13:5313 min.
 
Gdańska13:5414 min.
 
Sternicza13:5515 min.
 
Brzeźno13:5717 min.
 
Krasickiego13:5818 min.
 
Latarnia Morska14:0020 min.
 
Kasztanowa14:0121 min.
 
Na Zaspę14:0222 min.
 
Plac Wolności14:0424 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)14:0525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy