Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM06:11
Zajezdnia06:12
Zamenhofa06:13
Wojska Polskiego06:14
Galeria Bałtycka06:16
Klonowa06:18
Jaśkowa Dolina06:20
Miszewskiego06:22
Politechnika
 
06:23
0 min.
 
Wyspiańskiego06:263 min.
 
Reja06:274 min.
 
Mickiewicza06:296 min.
 
Kościuszki06:318 min.
 
Kolonia Uroda06:329 min.
 
Grudziądzka06:3310 min.
 
al. Hallera06:3512 min.
 
Uczniowska06:3613 min.
 
Gdańska06:3714 min.
 
Sternicza06:3815 min.
 
Brzeźno06:4017 min.
 
Krasickiego06:4118 min.
 
Latarnia Morska06:4320 min.
 
Kasztanowa06:4421 min.
 
Na Zaspę06:4522 min.
 
Plac Wolności06:4724 min.
 
Władysława IV06:4825 min.
 
Nowy Port Oliwska06:4926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy