Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM12:49
Zajezdnia12:50
Zamenhofa12:51
Wojska Polskiego12:52
Galeria Bałtycka12:54
Klonowa12:55
Jaśkowa Dolina12:57
Miszewskiego12:59
Politechnika
 
13:00
0 min.
 
Wyspiańskiego13:033 min.
 
Reja13:044 min.
 
Mickiewicza13:066 min.
 
Kościuszki13:088 min.
 
Kolonia Uroda13:099 min.
 
Grudziądzka13:1010 min.
 
al. Hallera13:1212 min.
 
Uczniowska13:1313 min.
 
Gdańska13:1414 min.
 
Sternicza13:1515 min.
 
Brzeźno13:1717 min.
 
Krasickiego13:1818 min.
 
Latarnia Morska13:2020 min.
 
Kasztanowa13:2121 min.
 
Na Zaspę13:2222 min.
 
Plac Wolności13:2424 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)13:2525 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy