Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM11:09
Zajezdnia11:10
Zamenhofa11:11
Wojska Polskiego11:12
Galeria Bałtycka11:14
Klonowa11:16
Jaśkowa Dolina11:18
Miszewskiego11:20
Politechnika11:21
Wyspiańskiego11:24
Reja11:25
Mickiewicza11:27
Kościuszki11:29
Kolonia Uroda11:30
Grudziądzka11:31
al. Hallera11:33
Uczniowska11:34
Gdańska11:35
Sternicza
 
11:36
0 min.
 
Brzeźno11:382 min.
 
Krasickiego11:393 min.
 
Latarnia Morska11:415 min.
 
Kasztanowa11:426 min.
 
Na Zaspę11:437 min.
 
Plac Wolności11:459 min.
 
Władysława IV11:4610 min.
 
Nowy Port Oliwska11:4711 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy