Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM15:41
Zajezdnia15:42
Zamenhofa15:43
Wojska Polskiego15:44
Galeria Bałtycka15:46
Klonowa15:48
Jaśkowa Dolina15:50
Miszewskiego15:52
Politechnika15:53
Wyspiańskiego15:56
Reja15:57
Mickiewicza15:59
Kościuszki16:01
Kolonia Uroda16:02
Grudziądzka16:03
al. Hallera16:05
Uczniowska16:06
Gdańska
 
16:07
0 min.
 
Sternicza16:081 min.
 
Brzeźno16:103 min.
 
Krasickiego16:114 min.
 
Latarnia Morska16:136 min.
 
Kasztanowa16:147 min.
 
Na Zaspę16:158 min.
 
Plac Wolności16:1710 min.
 
Władysława IV16:1811 min.
 
Nowy Port Oliwska16:1912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy