Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM15:31
Zajezdnia15:32
Zamenhofa15:33
Wojska Polskiego15:34
Galeria Bałtycka15:36
Klonowa15:38
Jaśkowa Dolina15:40
Miszewskiego15:42
Politechnika15:43
Wyspiańskiego15:46
Reja15:47
Mickiewicza15:49
Kościuszki15:51
Kolonia Uroda15:52
Grudziądzka15:53
al. Hallera15:55
Uczniowska15:56
Gdańska
 
15:57
0 min.
 
Sternicza15:581 min.
 
Brzeźno16:003 min.
 
Krasickiego16:014 min.
 
Latarnia Morska16:036 min.
 
Kasztanowa16:047 min.
 
Na Zaspę16:058 min.
 
Plac Wolności16:0710 min.
 
Władysława IV16:0811 min.
 
Nowy Port Oliwska16:0912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy