Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM14:51
Zajezdnia14:52
Zamenhofa14:53
Wojska Polskiego14:54
Galeria Bałtycka14:56
Klonowa14:58
Jaśkowa Dolina15:00
Miszewskiego15:02
Politechnika15:03
Wyspiańskiego15:06
Reja15:07
Mickiewicza15:09
Kościuszki15:11
Kolonia Uroda15:12
Grudziądzka15:13
al. Hallera15:15
Uczniowska15:16
Gdańska
 
15:17
0 min.
 
Sternicza15:181 min.
 
Brzeźno15:203 min.
 
Krasickiego15:214 min.
 
Latarnia Morska15:236 min.
 
Kasztanowa15:247 min.
 
Na Zaspę15:258 min.
 
Plac Wolności15:2710 min.
 
Władysława IV15:2811 min.
 
Nowy Port Oliwska15:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy