Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM11:29
Zajezdnia11:30
Zamenhofa11:31
Wojska Polskiego11:32
Galeria Bałtycka11:34
Klonowa11:36
Jaśkowa Dolina11:38
Miszewskiego11:40
Politechnika11:41
Wyspiańskiego11:44
Reja11:45
Mickiewicza11:47
Kościuszki11:49
Kolonia Uroda11:50
Grudziądzka11:51
al. Hallera11:53
Uczniowska11:54
Gdańska
 
11:55
0 min.
 
Sternicza11:561 min.
 
Brzeźno11:583 min.
 
Krasickiego11:594 min.
 
Latarnia Morska12:016 min.
 
Kasztanowa12:027 min.
 
Na Zaspę12:038 min.
 
Plac Wolności12:0510 min.
 
Władysława IV12:0611 min.
 
Nowy Port Oliwska12:0712 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy