Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM07:01
Zajezdnia07:02
Zamenhofa07:03
Wojska Polskiego07:04
Galeria Bałtycka07:06
Klonowa07:08
Jaśkowa Dolina07:10
Miszewskiego07:12
Politechnika07:13
Wyspiańskiego07:16
Reja07:17
Mickiewicza07:19
Kościuszki07:21
Kolonia Uroda07:22
Grudziądzka07:23
al. Hallera07:25
Uczniowska07:26
Gdańska
 
07:27
0 min.
 
Sternicza07:281 min.
 
Brzeźno07:303 min.
 
Krasickiego07:314 min.
 
Latarnia Morska07:336 min.
 
Kasztanowa07:347 min.
 
Na Zaspę07:358 min.
 
Plac Wolności07:3710 min.
 
Władysława IV07:3811 min.
 
Nowy Port Oliwska07:3912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy