Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM22:19
Zajezdnia22:20
Zamenhofa22:21
Wojska Polskiego22:22
Galeria Bałtycka22:24
Klonowa22:25
Jaśkowa Dolina22:27
Miszewskiego22:29
Politechnika22:30
Wyspiańskiego22:32
Reja22:33
Mickiewicza22:35
Kościuszki22:37
Kolonia Uroda22:38
Grudziądzka22:39
al. Hallera22:41
Uczniowska22:42
Gdańska
 
22:43
0 min.
 
Sternicza22:441 min.
 
Brzeźno22:452 min.
 
Krasickiego22:463 min.
 
Latarnia Morska22:485 min.
 
Kasztanowa22:496 min.
 
Na Zaspę22:507 min.
 
Plac Wolności22:529 min.
 
Władysława IV22:5310 min.
 
Nowy Port Oliwska22:5411 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy