Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM06:51
Zajezdnia06:52
Zamenhofa06:53
Wojska Polskiego06:54
Galeria Bałtycka06:56
Klonowa06:58
Jaśkowa Dolina07:00
Miszewskiego07:02
Politechnika07:03
Wyspiańskiego07:06
Reja07:07
Mickiewicza07:09
Kościuszki07:11
Kolonia Uroda07:12
Grudziądzka07:13
al. Hallera07:15
Uczniowska07:16
Gdańska
 
07:17
0 min.
 
Sternicza07:181 min.
 
Brzeźno07:203 min.
 
Krasickiego07:214 min.
 
Latarnia Morska07:236 min.
 
Kasztanowa07:247 min.
 
Na Zaspę07:258 min.
 
Plac Wolności07:2710 min.
 
Władysława IV07:2811 min.
 
Nowy Port Oliwska07:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy