Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM05:51
Zajezdnia05:52
Zamenhofa05:53
Wojska Polskiego05:54
Galeria Bałtycka05:56
Klonowa05:58
Jaśkowa Dolina06:00
Miszewskiego06:02
Politechnika06:03
Wyspiańskiego06:06
Reja06:07
Mickiewicza06:09
Kościuszki06:11
Kolonia Uroda06:12
Grudziądzka06:13
al. Hallera06:15
Uczniowska06:16
Gdańska
 
06:17
0 min.
 
Sternicza06:181 min.
 
Brzeźno06:203 min.
 
Krasickiego06:214 min.
 
Latarnia Morska06:236 min.
 
Kasztanowa06:247 min.
 
Na Zaspę06:258 min.
 
Plac Wolności06:2710 min.
 
Władysława IV06:2811 min.
 
Nowy Port Oliwska06:2912 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy