Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM06:19
Zajezdnia06:20
Zamenhofa06:21
Wojska Polskiego06:22
Galeria Bałtycka06:24
Klonowa06:25
Jaśkowa Dolina06:27
Miszewskiego06:29
Politechnika06:30
Wyspiańskiego06:32
Reja06:33
Mickiewicza06:35
Kościuszki06:37
Kolonia Uroda06:38
Grudziądzka06:39
al. Hallera06:41
Uczniowska06:42
Gdańska
 
06:43
0 min.
 
Sternicza06:441 min.
 
Brzeźno06:452 min.
 
Krasickiego06:463 min.
 
Latarnia Morska06:485 min.
 
Kasztanowa06:496 min.
 
Na Zaspę06:507 min.
 
Plac Wolności06:529 min.
 
Władysława IV06:5310 min.
 
Nowy Port Oliwska06:5411 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy