Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM08:49
Zajezdnia08:50
Zamenhofa08:51
Wojska Polskiego08:52
Galeria Bałtycka08:54
Klonowa08:55
Jaśkowa Dolina08:57
Miszewskiego08:59
Politechnika09:00
Wyspiańskiego09:02
Reja09:03
Mickiewicza09:05
Kościuszki09:07
Kolonia Uroda09:08
Grudziądzka09:09
al. Hallera
 
09:11
0 min.
 
Uczniowska09:121 min.
 
Gdańska09:132 min.
 
Sternicza09:143 min.
 
Brzeźno09:154 min.
 
Krasickiego09:165 min.
 
Latarnia Morska09:187 min.
 
Kasztanowa09:198 min.
 
Na Zaspę09:209 min.
 
Plac Wolności09:2211 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)09:2312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy