Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM06:49
Zajezdnia06:50
Zamenhofa06:51
Wojska Polskiego06:52
Galeria Bałtycka06:54
Klonowa06:55
Jaśkowa Dolina06:57
Miszewskiego06:59
Politechnika07:00
Wyspiańskiego07:02
Reja07:03
Mickiewicza07:05
Kościuszki07:07
Kolonia Uroda07:08
Grudziądzka07:09
al. Hallera
 
07:11
0 min.
 
Uczniowska07:121 min.
 
Gdańska07:132 min.
 
Sternicza07:143 min.
 
Brzeźno07:154 min.
 
Krasickiego07:165 min.
 
Latarnia Morska07:187 min.
 
Kasztanowa07:198 min.
 
Na Zaspę07:209 min.
 
Plac Wolności07:2211 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)07:2312 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy