Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM13:09
Zajezdnia13:10
Zamenhofa13:11
Wojska Polskiego13:12
Galeria Bałtycka13:14
Klonowa13:15
Jaśkowa Dolina13:17
Miszewskiego13:19
Politechnika13:20
Wyspiańskiego13:23
Reja13:24
Mickiewicza13:26
Kościuszki13:28
Kolonia Uroda13:29
Grudziądzka13:30
al. Hallera
 
13:32
0 min.
 
Uczniowska13:331 min.
 
Gdańska13:342 min.
 
Sternicza13:353 min.
 
Brzeźno13:375 min.
 
Krasickiego13:386 min.
 
Latarnia Morska13:408 min.
 
Kasztanowa13:419 min.
 
Na Zaspę13:4210 min.
 
Plac Wolności13:4412 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)13:4513 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy