Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM17:09
Zajezdnia17:10
Zamenhofa17:11
Wojska Polskiego17:12
Galeria Bałtycka17:14
Klonowa17:16
Jaśkowa Dolina17:18
Miszewskiego17:20
Politechnika17:21
Wyspiańskiego17:24
Reja17:25
Mickiewicza17:27
Kościuszki
 
17:29
0 min.
 
Kolonia Uroda17:301 min.
 
Grudziądzka17:312 min.
 
al. Hallera17:334 min.
 
Uczniowska17:345 min.
 
Gdańska17:356 min.
 
Sternicza17:367 min.
 
Brzeźno17:389 min.
 
Krasickiego17:3910 min.
 
Latarnia Morska17:4112 min.
 
Kasztanowa17:4213 min.
 
Na Zaspę17:4314 min.
 
Plac Wolności17:4516 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)17:4617 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy