Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Strzyża PKM07:49
Zajezdnia07:50
Zamenhofa07:51
Wojska Polskiego07:52
Galeria Bałtycka07:54
Klonowa07:55
Jaśkowa Dolina07:57
Miszewskiego07:59
Politechnika08:00
Wyspiańskiego08:03
Reja08:04
Mickiewicza08:06
Kościuszki
 
08:08
0 min.
 
Kolonia Uroda08:091 min.
 
Grudziądzka08:102 min.
 
al. Hallera08:124 min.
 
Uczniowska08:135 min.
 
Gdańska08:146 min.
 
Sternicza08:157 min.
 
Brzeźno08:179 min.
 
Krasickiego08:1810 min.
 
Latarnia Morska08:2012 min.
 
Kasztanowa08:2113 min.
 
Na Zaspę08:2214 min.
 
Plac Wolności08:2416 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)08:2517 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy