Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM10:09
Zajezdnia10:10
Zamenhofa10:11
Wojska Polskiego10:12
Galeria Bałtycka10:14
Klonowa10:15
Jaśkowa Dolina10:17
Miszewskiego10:19
Politechnika10:20
Wyspiańskiego10:23
Reja10:24
Mickiewicza
 
10:26
0 min.
 
Kościuszki10:282 min.
 
Kolonia Uroda10:293 min.
 
Grudziądzka10:304 min.
 
al. Hallera10:326 min.
 
Uczniowska10:337 min.
 
Gdańska10:348 min.
 
Sternicza10:359 min.
 
Brzeźno10:3711 min.
 
Krasickiego10:3812 min.
 
Latarnia Morska10:4014 min.
 
Kasztanowa10:4115 min.
 
Na Zaspę10:4216 min.
 
Plac Wolności10:4418 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)10:4519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy