Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM19:49
Zajezdnia19:50
Zamenhofa19:51
Wojska Polskiego19:52
Galeria Bałtycka19:54
Klonowa19:55
Jaśkowa Dolina19:57
Miszewskiego19:59
Politechnika20:00
Wyspiańskiego20:03
Reja
 
20:04
0 min.
 
Mickiewicza20:062 min.
 
Kościuszki20:084 min.
 
Kolonia Uroda20:095 min.
 
Grudziądzka20:106 min.
 
al. Hallera20:128 min.
 
Uczniowska20:139 min.
 
Gdańska20:1410 min.
 
Sternicza20:1511 min.
 
Brzeźno20:1713 min.
 
Krasickiego20:1814 min.
 
Latarnia Morska20:2016 min.
 
Kasztanowa20:2117 min.
 
Na Zaspę20:2218 min.
 
Plac Wolności20:2420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)20:2521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy