Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Strzyża PKM19:09
Zajezdnia19:10
Zamenhofa19:11
Wojska Polskiego19:12
Galeria Bałtycka19:14
Klonowa19:16
Jaśkowa Dolina19:18
Miszewskiego19:20
Politechnika19:21
Wyspiańskiego19:24
Reja
 
19:25
0 min.
 
Mickiewicza19:272 min.
 
Kościuszki19:294 min.
 
Kolonia Uroda19:305 min.
 
Grudziądzka19:316 min.
 
al. Hallera19:338 min.
 
Uczniowska19:349 min.
 
Gdańska19:3510 min.
 
Sternicza19:3611 min.
 
Brzeźno19:3813 min.
 
Krasickiego19:3914 min.
 
Latarnia Morska19:4116 min.
 
Kasztanowa19:4217 min.
 
Na Zaspę19:4318 min.
 
Plac Wolności19:4520 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)19:4621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy