Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM05:29
Zajezdnia05:30
Zamenhofa05:31
Wojska Polskiego05:32
Galeria Bałtycka05:34
Klonowa05:35
Jaśkowa Dolina05:37
Miszewskiego05:39
Politechnika05:40
Wyspiańskiego05:43
Reja
 
05:44
0 min.
 
Mickiewicza05:462 min.
 
Kościuszki05:484 min.
 
Kolonia Uroda05:495 min.
 
Grudziądzka05:506 min.
 
al. Hallera05:528 min.
 
Uczniowska05:539 min.
 
Gdańska05:5410 min.
 
Sternicza05:5511 min.
 
Brzeźno05:5713 min.
 
Krasickiego05:5814 min.
 
Latarnia Morska06:0016 min.
 
Kasztanowa06:0117 min.
 
Na Zaspę06:0218 min.
 
Plac Wolności06:0420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)06:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy