Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM18:29
Zajezdnia18:30
Zamenhofa18:31
Wojska Polskiego18:32
Galeria Bałtycka18:34
Klonowa18:36
Jaśkowa Dolina18:38
Miszewskiego18:40
Politechnika18:41
Wyspiańskiego18:44
Reja
 
18:45
0 min.
 
Mickiewicza18:472 min.
 
Kościuszki18:494 min.
 
Kolonia Uroda18:505 min.
 
Grudziądzka18:516 min.
 
al. Hallera18:538 min.
 
Uczniowska18:549 min.
 
Gdańska18:5510 min.
 
Sternicza18:5611 min.
 
Brzeźno18:5813 min.
 
Krasickiego18:5914 min.
 
Latarnia Morska19:0116 min.
 
Kasztanowa19:0217 min.
 
Na Zaspę19:0318 min.
 
Plac Wolności19:0520 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)19:0621 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy