Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM16:21
Zajezdnia16:22
Zamenhofa16:23
Wojska Polskiego16:24
Galeria Bałtycka16:26
Klonowa16:28
Jaśkowa Dolina16:30
Miszewskiego16:32
Politechnika16:33
Wyspiańskiego16:36
Reja
 
16:37
0 min.
 
Mickiewicza16:392 min.
 
Kościuszki16:414 min.
 
Kolonia Uroda16:425 min.
 
Grudziądzka16:436 min.
 
al. Hallera16:458 min.
 
Uczniowska16:469 min.
 
Gdańska16:4710 min.
 
Sternicza16:4811 min.
 
Brzeźno16:5013 min.
 
Krasickiego16:5114 min.
 
Latarnia Morska16:5316 min.
 
Kasztanowa16:5417 min.
 
Na Zaspę16:5518 min.
 
Plac Wolności16:5720 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)16:5821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy