Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM15:41
Zajezdnia15:42
Zamenhofa15:43
Wojska Polskiego15:44
Galeria Bałtycka15:46
Klonowa15:48
Jaśkowa Dolina15:50
Miszewskiego15:52
Politechnika15:53
Wyspiańskiego15:56
Reja
 
15:57
0 min.
 
Mickiewicza15:592 min.
 
Kościuszki16:014 min.
 
Kolonia Uroda16:025 min.
 
Grudziądzka16:036 min.
 
al. Hallera16:058 min.
 
Uczniowska16:069 min.
 
Gdańska16:0710 min.
 
Sternicza16:0811 min.
 
Brzeźno16:1013 min.
 
Krasickiego16:1114 min.
 
Latarnia Morska16:1316 min.
 
Kasztanowa16:1417 min.
 
Na Zaspę16:1518 min.
 
Plac Wolności16:1720 min.
 
Władysława IV16:1821 min.
 
Nowy Port Oliwska16:1922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy