Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM14:51
Zajezdnia14:52
Zamenhofa14:53
Wojska Polskiego14:54
Galeria Bałtycka14:56
Klonowa14:58
Jaśkowa Dolina15:00
Miszewskiego15:02
Politechnika15:03
Wyspiańskiego15:06
Reja
 
15:07
0 min.
 
Mickiewicza15:092 min.
 
Kościuszki15:114 min.
 
Kolonia Uroda15:125 min.
 
Grudziądzka15:136 min.
 
al. Hallera15:158 min.
 
Uczniowska15:169 min.
 
Gdańska15:1710 min.
 
Sternicza15:1811 min.
 
Brzeźno15:2013 min.
 
Krasickiego15:2114 min.
 
Latarnia Morska15:2316 min.
 
Kasztanowa15:2417 min.
 
Na Zaspę15:2518 min.
 
Plac Wolności15:2720 min.
 
Władysława IV15:2821 min.
 
Nowy Port Oliwska15:2922 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy