Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM11:49
Zajezdnia11:50
Zamenhofa11:51
Wojska Polskiego11:52
Galeria Bałtycka11:54
Klonowa11:56
Jaśkowa Dolina11:58
Miszewskiego12:00
Politechnika12:01
Wyspiańskiego12:04
Reja
 
12:05
0 min.
 
Mickiewicza12:072 min.
 
Kościuszki12:094 min.
 
Kolonia Uroda12:105 min.
 
Grudziądzka12:116 min.
 
al. Hallera12:138 min.
 
Uczniowska12:149 min.
 
Gdańska12:1510 min.
 
Sternicza12:1611 min.
 
Brzeźno12:1813 min.
 
Krasickiego12:1914 min.
 
Latarnia Morska12:2116 min.
 
Kasztanowa12:2217 min.
 
Na Zaspę12:2318 min.
 
Plac Wolności12:2520 min.
 
Władysława IV12:2621 min.
 
Nowy Port Oliwska12:2722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy