Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM11:29
Zajezdnia11:30
Zamenhofa11:31
Wojska Polskiego11:32
Galeria Bałtycka11:34
Klonowa11:36
Jaśkowa Dolina11:38
Miszewskiego11:40
Politechnika11:41
Wyspiańskiego11:44
Reja
 
11:45
0 min.
 
Mickiewicza11:472 min.
 
Kościuszki11:494 min.
 
Kolonia Uroda11:505 min.
 
Grudziądzka11:516 min.
 
al. Hallera11:538 min.
 
Uczniowska11:549 min.
 
Gdańska11:5510 min.
 
Sternicza11:5611 min.
 
Brzeźno11:5813 min.
 
Krasickiego11:5914 min.
 
Latarnia Morska12:0116 min.
 
Kasztanowa12:0217 min.
 
Na Zaspę12:0318 min.
 
Plac Wolności12:0520 min.
 
Władysława IV12:0621 min.
 
Nowy Port Oliwska12:0722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy