Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM10:29
Zajezdnia10:30
Zamenhofa10:31
Wojska Polskiego10:32
Galeria Bałtycka10:34
Klonowa10:36
Jaśkowa Dolina10:38
Miszewskiego10:40
Politechnika10:41
Wyspiańskiego10:44
Reja
 
10:45
0 min.
 
Mickiewicza10:472 min.
 
Kościuszki10:494 min.
 
Kolonia Uroda10:505 min.
 
Grudziądzka10:516 min.
 
al. Hallera10:538 min.
 
Uczniowska10:549 min.
 
Gdańska10:5510 min.
 
Sternicza10:5611 min.
 
Brzeźno10:5813 min.
 
Krasickiego10:5914 min.
 
Latarnia Morska11:0116 min.
 
Kasztanowa11:0217 min.
 
Na Zaspę11:0318 min.
 
Plac Wolności11:0520 min.
 
Władysława IV11:0621 min.
 
Nowy Port Oliwska11:0722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy