Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Strzyża PKM20:09
Zajezdnia20:10
Zamenhofa20:11
Wojska Polskiego20:12
Galeria Bałtycka20:14
Klonowa20:15
Jaśkowa Dolina20:17
Miszewskiego20:19
Politechnika20:20
Wyspiańskiego20:23
Reja
 
20:24
0 min.
 
Mickiewicza20:262 min.
 
Kościuszki20:284 min.
 
Kolonia Uroda20:295 min.
 
Grudziądzka20:306 min.
 
al. Hallera20:328 min.
 
Uczniowska20:339 min.
 
Gdańska20:3410 min.
 
Sternicza20:3511 min.
 
Brzeźno20:3713 min.
 
Krasickiego20:3814 min.
 
Latarnia Morska20:4016 min.
 
Kasztanowa20:4117 min.
 
Na Zaspę20:4218 min.
 
Plac Wolności20:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)20:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy