Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM19:09
Zajezdnia19:10
Zamenhofa19:11
Wojska Polskiego19:12
Galeria Bałtycka19:14
Klonowa19:15
Jaśkowa Dolina19:17
Miszewskiego19:19
Politechnika19:20
Wyspiańskiego19:23
Reja
 
19:24
0 min.
 
Mickiewicza19:262 min.
 
Kościuszki19:284 min.
 
Kolonia Uroda19:295 min.
 
Grudziądzka19:306 min.
 
al. Hallera19:328 min.
 
Uczniowska19:339 min.
 
Gdańska19:3410 min.
 
Sternicza19:3511 min.
 
Brzeźno19:3713 min.
 
Krasickiego19:3814 min.
 
Latarnia Morska19:4016 min.
 
Kasztanowa19:4117 min.
 
Na Zaspę19:4218 min.
 
Plac Wolności19:4420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)19:4521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy