Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Strzyża PKM17:49
Zajezdnia17:50
Zamenhofa17:51
Wojska Polskiego17:52
Galeria Bałtycka17:54
Klonowa17:55
Jaśkowa Dolina17:57
Miszewskiego17:59
Politechnika18:00
Wyspiańskiego18:03
Reja
 
18:04
0 min.
 
Mickiewicza18:062 min.
 
Kościuszki18:084 min.
 
Kolonia Uroda18:095 min.
 
Grudziądzka18:106 min.
 
al. Hallera18:128 min.
 
Uczniowska18:139 min.
 
Gdańska18:1410 min.
 
Sternicza18:1511 min.
 
Brzeźno18:1713 min.
 
Krasickiego18:1814 min.
 
Latarnia Morska18:2016 min.
 
Kasztanowa18:2117 min.
 
Na Zaspę18:2218 min.
 
Plac Wolności18:2420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:2521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy