Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM17:29
Zajezdnia17:30
Zamenhofa17:31
Wojska Polskiego17:32
Galeria Bałtycka17:34
Klonowa17:35
Jaśkowa Dolina17:37
Miszewskiego17:39
Politechnika17:40
Wyspiańskiego17:43
Reja
 
17:44
0 min.
 
Mickiewicza17:462 min.
 
Kościuszki17:484 min.
 
Kolonia Uroda17:495 min.
 
Grudziądzka17:506 min.
 
al. Hallera17:528 min.
 
Uczniowska17:539 min.
 
Gdańska17:5410 min.
 
Sternicza17:5511 min.
 
Brzeźno17:5713 min.
 
Krasickiego17:5814 min.
 
Latarnia Morska18:0016 min.
 
Kasztanowa18:0117 min.
 
Na Zaspę18:0218 min.
 
Plac Wolności18:0420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)18:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy