Tramwaje 5
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM16:49
Zajezdnia16:50
Zamenhofa16:51
Wojska Polskiego16:52
Galeria Bałtycka16:54
Klonowa16:55
Jaśkowa Dolina16:57
Miszewskiego16:59
Politechnika17:00
Wyspiańskiego17:03
Reja
 
17:04
0 min.
 
Mickiewicza17:062 min.
 
Kościuszki17:084 min.
 
Kolonia Uroda17:095 min.
 
Grudziądzka17:106 min.
 
al. Hallera17:128 min.
 
Uczniowska17:139 min.
 
Gdańska17:1410 min.
 
Sternicza17:1511 min.
 
Brzeźno17:1713 min.
 
Krasickiego17:1814 min.
 
Latarnia Morska17:2016 min.
 
Kasztanowa17:2117 min.
 
Na Zaspę17:2218 min.
 
Plac Wolności17:2420 min.
 
Zajezdnia Nowy Port (dla wysiadających)17:2521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy